Pokoje Hotelowe Wiktoria to spokojny pensjonat położony w jednej z bocznych uliczek miejscowości uzdrowiskowej Goczałkowice Zdrój. Dzięki swojej lokalizacji gwarantuje gościom łatwe dotarcie do obiektów sanatoryjnych oraz bliskość obiektów użyteczności publicznej jakimi są sklepy, apteka oraz ośrodki sportowo-rekreacyjne na terenie gminy. Przestronny i bogato urządzony ośrodek cieszy się domową atmosferą, oferując swoim gościom bogate śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a także udostępniając zaplecze kuchenne, trawnik z kompletem wypoczynkowym oraz zamykany parking. Dodatkowymi udogodnieniami jest możliwość płacenia kartą, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie pensjonatu.

Od 2016 roku naszą działalność poszerzyliśmy o współpracę z Uzdrowiskiem Goczałkowice Zdrój – zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą! 

 

Pokoje Hotelowe Wiktoria.logo

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 7 pokoi, w tym pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę wyposażoną w umywalkę, lustro, toaletę i prysznic. Ponadto dla naszych gości przygotowany jest zestaw ręczników przy umywalce i kabinie prysznicowej. Kolorowe pokoje urządzone są w przytulny sposób, a w każdym z nich tuż przy łóżku znajdują się szafki nocne z lampkami, pojemna szafa z wieszakami oraz komoda, na której stoi TV. Dysponujemy również pokojami przystosowanymi do gości niepełnosprawnych - poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na parterze udostępniona jest funkcjonalnie wyposażona kuchnia.

 


 

Pokoje 2 osobowe z łazienką, TV i klimatyzacją

b_250_166_16777215_00_images_2_1.jpgb_250_166_16777215_00_images_2_2.jpgłazienkapokój 2 - osobowy

 

Pokoje 1 osobowe z łazienką, TV

1b_270_166_16777215_00_images_1_2.jpgb_275_166_16777215_00_images_1_3_1.jpg

 

Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii zdjęć serdecznie zapraszamy

Pokoje Hotelowe Wiktoria to spokojny pensjonat położony w jednej z bocznych uliczek miejscowości uzdrowiskowej Goczałkowice Zdrój. Dzięki swojej lokalizacji gwarantuje gościom łatwe dotarcie do obiektów sanatoryjnych oraz bliskość obiektów użyteczności publicznej jakimi są sklepy, apteka oraz ośrodki sportowo-rekreacyjne na ternie gminy.  Przestronny i bogato urządzony ośrodek cieszy się domową atmosferą oferując swoim gościom bogate śniadania w formie bufetu a także udostępniając zaplecze kuchenne, trawnik z kompletem wypoczynkowym oraz zamykany parking. Dodatkowymi udogodnieniami jest możliwość płacenia kartą i dostępność darmowego Internetu bezprzewodowego na terenie pensjonatu. Od 2016 roku naszą działalność poszerzyliśmy o współpracę z Uzdrowiskiem Goczałkowice Zdrój – zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą!

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 7 pokoi w tym pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę wyposażoną w umywalkę, lustro, toaletę i prysznic. Ponadto dla naszych gości przygotowany jest zestaw ręczników przy umywalce i kabinie prysznicowej. Kolorowe pokoje urządzone są w przytulny sposób, a w każdym z nich tuż przy łóżku znajdują się szafki nocne z lampkami, pojemna szafa z wieszakami oraz komoda, na której stoi TV. Dysponujemy również pokojami przystosowanymi do gości niepełnosprawnych - poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na parterze udostępniona jest funkcjonalnie wyposażona kuchnia.