ZIMOWE ATRAKCJE RODZINNE

Dzielenie się sportową pasją z najbliższymi to wspaniałe uczucie. Zaplanuj wspólny zimowy wyjazd, a zobaczysz, jak beztroska zabawa i aktywny wypoczynek cudownie zacieśnią wasze rodzinne więzi. Z naszego pensjonatu na najbliższy stok narciarski jest zaledwie 30 km a standart okolicznych ośrodków cieszy się rewelacyjną renomą!

Państwa uwadze polecamy poniższy artykół dotyczący rodzinnego wyjazdu do Szczyrk Mountain Resort oraz Kolej Linową Czantoria w Ustroniu.

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/gdzie-na-narty-z-dziecmi

Po dniu pełnym śnieżnych wrażeń, odprężysz się w gorącym jacuzzi w jednym z okolicznych basenów lub spędzisz wieczór z bliskimi na lodowisku!

 

 

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Pokoje Hotelowe Wiktoria to pensjonat położony w niewielkiej miejscowości uzdrowikskowej, która skrywa wiele uchiech dla duszy i ciała dla par, grupy przyjaciół oraz rodzin z dziećmi. Świetna lokalizacja jest znakomitą alternatywą zarówno na górskie wędrówki, zwiedzanie okolicznych miast czy uprawianie sportów. Zachęcamy zaglądnąć w zakładkę Wolny czas!

http://pokojewiktoria.pl/index.php/wolny-czas

 

 

OFERTA UZDROWISKOWA

Dzięki współpracy z Uzdrowiskiem Goczałkowice Zdrój Pokoje Hotelowe Wiktoria mogą zaoferować Państu różne warianty zabiegów oraz ofertę aktywnie spędzonego czasu w miejscowości uzdrowiskowej. Szeroka oferta zabiegów, surowce naturalne oraz bogate zaplecze relaksacyjne zapewnią skuteczność w leczeniu, regeneracji i wypoczynku.

 

  • „Oferta rehabilitacyjna”

Pakiet zabiegów, który powstał z myślą o gościach chcących w pełni wykorzystać pobyt w miejscowości uzdrowiskowej. Do wyboru są pakiety od jednego do czterech zabiegów dziennie. Szczegóły warunków pobytu oraz cennik znajduje się na stronie Uzdrowiska.

 

  • „Oferta regeneracyjna”

Idealne rozwiązanie dla rodzin chcących wspólnie wypocząć i zrelaksować się w miejscowości uzdrowiskowej. Codzienny pakiet SPA Standard lub SPA Extra umożliwi Państwu relaks nie zabierając cennego czasu spędzonego z rodziną. Wolne chwile można wykorzystać spacerując po okolicy i korzystając z zaplecza rekreacyjno-sportowego miejscowości. Szczegoły oferty znajdują się na stronie Uzdrowiska.

Państwa pytania i wątpliwości zostaną rozwiane w uzdrowiskowym Centrum Obsługi Pacjenta pod numerem 32 449 20 02 - zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty!